Ağva Merkez Mh. Yakuplu Cad. NO:244 Ağva-Şile / İstanbul   WhatsApp Rezervasyon : +90 545 721 73 00

Ağva Butik Otel

Riverangel ağva butik otel kategorisinde olup, 5 süit odası vardır.
19 Nis

Riverangel Ağva Butik Otel

River angel ağva butik otel kategorisinde olup, 5 süit odası vardır. 2017 Nisan ayında hizmete giren Ağva Riverangel Hotel’in süit odaları birbirinden farklı olarak özenle döşenmiştir. Tüm odalarda king size yatak, şömine, spa/jakuzi küvet, Rainshower maxi duş, ücretsiz kablosuz internet ve 32″ LCD TV/USB oynatıcı bulunmaktadır. Suit oda resimlerini Süit Odalarımız bağlandırısından inceleyebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm fotoğraflar iphone ile çekilmiş ve oynama yapmadan orijinal hali ile eklenmiştir. Sitemizdeki tüm resimler Riverangel ağva butik otelimizden çekilmiştir.

Riverangel Hotel konsept olarak 18 yaş üstü misafir kabul etmektedir. Otelimiz Ağva otellerinden farklı olarak dışarıdan restoran için misafir kabul etmediğinden huzurlu ve sakin bir ortamda tatilinizi geçirebilirsiniz. Butik otelimiz sadece konaklayan misafirlerimize aittir. Konsept gereği maalesef evcil hayvanda kabul edemiyoruz.

Konum olarak Göksü Nehrinin kenarında, Ağva merkeze yaklaşık 2 km uzaklıktadır. Üsküdar-Ağva otobüsleri butik otelimizin önünde durmaktadır. Ümraniye Tepeüstü kavşağını (Ümraniye IKEA – Meydan ve  Buyaka AVM) baz aldığınızda aracınızla trafik durumuna bağlı olarak yaklaşık 1 saat 20 dakikada otelimize ulaşabilirsiniz.

Riverangel Ağva Butik Otelimizden Görüntüler

ağva riverangel otel riverangel hotel riverangel hotel
ağva otelleri Dreamcatcher ağva butik otel
river angel

Riverangel Ağva butik otel fiyatlarımızı ve müsaitlik durumunu rezervasyon bağlantısından bakabilirsiniz.