Ağva Merkez Mh. Yakuplu Cad. NO:244 Ağva-Şile / İstanbul   WhatsApp Rezervasyon : +90 545 721 73 00

Ağva Otelleri

Ağva iki nehir arasında kalan yerleşim yeri anlamını taşımaktadır ve oteller genellikle Göksu nehrini etraflarında toplanmıştır.
20 Nis

Ağva Otelleri

Ağva otelleri, Ağva iki nehir arasında kalan yerleşim yeri anlamını taşımaktadır ve oteller genellikle Göksu nehrini etraflarında toplanmıştır. Ağva, İstanbul’un stresli ortamından kurtulmak isteyenler için mükemmel turistik bir merkez haline gelmiştir. Özellikle “Bir İstanbul Masalı” dizisinden sonra popülaritesi artmış ve artmaya devam ediyor.

Ağva otel; ailelere, balayı çiftlerine, sakin bir ortamda dinlenmek isteyen çiftler için 12 ve 18 yaş üstü butik otelleri vardır. Bunlardan 18 yaş üstü misafir kabul eden Riverangel Ağva Butik Otel hakkında kısa bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Ağva Otelleri

Riverangel Ağva Butik Otel kategorisinde olup, 5 süit odası vardır. 2017 Nisan ayında hizmete giren Ağva Riverangel Hotel’in süit odaları birbirinden farklı olarak özenle döşenmiştir. Tüm odalarda king size yatak, şömine, spa/jakuzi küvet, Rainshower maxi duş, ücretsiz kablosuz internet ve 32″ LCD TV/USB oynatıcı bulunmaktadır. Suit oda resimlerini Süit Odalarımız bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Konum olarak Göksü Nehrinin kenarında, Ağva merkeze yaklaşık 2 km uzaklıktadır. Üsküdar-Ağva otobüsleri butik otelimizin önünde durmaktadır. Ümraniye Tepeüstü kavşağını (Ümraniye IKEA – Meydan ve  Buyaka AVM) baz aldığınızda aracınızla trafik durumuna bağlı olarak yaklaşık 1 saat 20 dakikada otelimize ulaşabilirsiniz.

Riverangel Ağva Butik Otelleri Fotoğrafları

ağva riverangel hotel ağva butik otel Heather Honey ağva otelleri riverangel riverangel ağva otel

Riverangel ağva otelleri fiyatlarımızı ve müsaitlik durumunu rezervasyon bağlantısından bakabilirsiniz veya 0216 721 7300 numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.