Ağva Merkez Mh. Yakuplu Cad. NO:244 Ağva-Şile / İstanbul   WhatsApp Rezervasyon : +90 545 721 73 00

Ağva Riverangel Hotel Blog

17 Şub

Riverangel Ağva Balayı Otelleri

Riverangel ağva balayı otelleri ile rahat, huzurlu, konforlu, lüks ve başbaşa bir balayı geçirmek için doğru adrestesiniz. Riverangel sadece 18 yaş üstü misafir ağırladığından Ağva’da balayı oteli olarak ta adlandırılmaktadır. Otelimizde kalan balayı çiftlerimizin hepsi mutlu olarak ayrılmıştır. Riverangel ağva otelleri Tripadvisor’ deki yorumları incelediğinizde bizi daha iyi anlayacaksınız.

Ağva balayı otel yorumları

Eşim ve ben sıcağı sevmeyen insanlarız.Bu yüzden kasım ayında düğünümüzü gerçekleştirdik ve nehir kenarındaki bu aşk oteli tam istediğimiz sonbahar tatili için idealdi. Geldiğimizde otelin zevkli dekorasyonu bizi şaşırttı. Herşey çok ince düşünülmüş. Hem eviniz gibi rahat ediyor hem de eşsiz hizmet alıyorsunuz. Bu aile otelinde işletme zihniyeti babadan oğula kaldığından mı bilemiyorum, yolda gördüğümüz birçok otelden farklı. Bunu otelin kapısına yanaştığınızda anlıyorsunuz. Sabah uyanır uyanmaz gördüğünüz manzara eşsiz. Hem nehri gören odalar gende arka tarafa bakan odalar. Girer girmez üzeri muşamba ile örtülmüş aşırı düzenli ve temiz odun yığınları ile karşılaşıyorsunuz. Normalde böyle bir manzara rahatsız edici olabilir ama aksine ortada kütüğe çakılı bir balta bırakılmış ve bu bile estetik açıdan düzenlenmişti. Şömineyi hemen yaktırdık. Aynı zamanda doğalgaz petekleri de vardı bunlara ihtiyaç bile duymadık. Tek sıkıntı hava şartlarından dolayı biraz duman oldu. Bunun için bizi defalarca uyardılar ve ayrıca odada duman dedektörü de var. Odada bulunan küvet eşsiz ve her daim sıcak su var. Yaz günleri için klima da mevcut. Odanın dekorasyonu gereği dolap koyulmamış bunun yerine 2 adet dilsiz uşak ve dolap şeklinde tv sehpası var. Eşimle eksik olduğunu düşündüğümüz tekli koltuk yerine çiftli koltuk olmasıydı.Yemekler kesinlikle çok lezzetli özellikle tatlıları. Ekstra olarak odadaki su,kahve,çay gibi paketli ürünlerden ekstra ücret ödemeksizin istediğimiz kadar aldık. Yemekte sadece meşrubata ve diğer zamanlar odaya söylediğimiz yiyecekler ve meşrubatlar için ücret ödedik. Çevredeki otellerin en iyisi. Yarım pansiyon yemekte 09.00 ve 11.30 arası kahvaltı , 19.00 ve 21.30 arası akşam yemeği mevcut.

Hafize G / 15 Kasım 2017 – Tripadvisor

Riverangel Ağva Otelleri Hakkında

Riverangel ağva butik otelimizde 5 suit oda bulunmaktadır. Her süitimiz farklı tasarımla dizayn edilmiştir ve isimlendirilmiştir. Süitlerimizin 3 nehir (Angelfire, Strawberry Moon, Heather Honey) manzaralı, 1 orman (dreamcatcher) manzaralı, 1 de bahçe (daydream) manzaralıdır. Otelimiz merkezi ısıtma ile ısınmakta olup, her odada özel tasarım şömine bulunmaktadır. Yine her süitimizde farklı spa küvetleri bulunmaktadır.

Online Rezervasyon

HotelRunner üzerinden online güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otel süit doluluk durumu ve fiyatları da görebilirsiniz. Rezervasyondan önce lütfen otel ile iletişime geçiniz.
Rezarvasyon Yap

Sessiz huzurlu bir ortamda ağva balayı için sizi bekliyoruz 🙂